stylowe-bransolety.pl

Nasz Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan za sprawą zagranicznej mody. Bardzo często mówi się że moda pochodzenia polskiego w porównaniu do innych krajów zaledwie raczkuje, ale gdyby przypatrzeć się temu dokładniej polscy producenci są w stanie zaoferoać nam naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów po wysokich lotów tkaniny. Gdzie i dlaczego kryje się przeszkoda konsumentów? Brak potrzebych umiejętności projektujących czy klienci są zbyt rygorystyczni w swojej selekcji?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż firmy międzynarodowe dostając tym samym dużo mniej czasu na wejście na właściwy tor. Ludzie dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są na drodze do sukcesu zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są realia.
Okazuje się że wymarzonej kurtki, czy też innej odzieży nie trzeba pozyskiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy sprawdzić regionalny asortyment.

Reasumując spróbujmy zaakceptować i pokochać to co nasze! Zostawmy uprzedzenia i dajmy szansę miejscowym producentom i pozostałym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety