slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe pojęcia nakreślające typową kobietę? My znamy: milość, bliscy i wyglad. Co kryje się pod tymi pojeciami? Czego pragną kobiety? Czego nienawidzą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na krótką chwilę? W tym artykule omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w życiu kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak widzi siebie płeć piękna, a widzi ją płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Damy uwielbiają czuć się adorowane. Większość ceni sobie sytuacje kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce ale znowu nie przyjmują zachowania na zabój oddanego kochanka. Jak bardzo często mawiają z jednej strony potrzebują troski, stałości w uczuciu, jednakże w drugiej połowie skrycie marzą o tym ażeby obecny kochanek czasami stawiał opór, był niedostępny. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom też pragną zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a co dopiero relacja czy też atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Wobec tego jak dogodzić wymaganiom pięknych pań? Jak to rozegrać by być na pozycji lidera?
Troszcz o kobietę w sposób jaki pragnie, zaobserwuj kobiece mniejsze lub wielkie potrzeby, żeby pamiętać które z nich są najważniejsze oraz na nich skup się najmocniej, nawyk bycia niedostępnym wypracujesz rozmawiając z wybranką. Zapamiętaj, że to rozmowa jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację trzeba pielęgnować najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy później po prostu gaśnie. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna