producenci-dodatkow.pl

Produkty złotnicze platerowane, albo też srebrne? Które z nich kupujemy częściej? Ten spór trwa już długo w tej branży. W tej chwili postaramy się odpowiedzieć w tej kwestii. Choć zagadnienie nie będzie to takie proste jak mogłoby się zdawać. Oba rodzaje biżuterii posiadają ukryte mankamenty, ale również i poważne plusy noszenia.
Biżuteria prawdziwa – zazwyczaj robi się takie modele z wyizolowanego metalu szlachetnego. Z tej przyczyny pozostaje dużo więcej warta. Wytwarza się taką biżuterię obrabiając rudy złota. Pozostaje dużo bardziej luksusowa oraz dokładnie przez to chętnie kupują ją ludzie z wyższych sfer. Także istotne jest punkt jej prezentacji, zwykle są to galerie z biżuterią. Pozostaje odpowiedni wystawiona w oświetlonych, witrynach. W takcie jej zakupu nierzadko zainkasujemy piękne szkatułkę. W jubilerskim salonie obsługa klienta na pewno będzie lepsza i lepszej klasy. Wyroby jubilerskie ze szlachetnych metali o czym również nie powinniśmy pamiętać, nie uczulają.
Sztuczna biżuteria – jest zazwyczaj robiona ze mieszanek pospolitych metali, a powleka się ją niewielką warstwą srebra. Te produkty stosunkowo po czasie tracą swój wygląd i klienci wyrzucają je. Ich najpowszechniejsza zaleta to jak najbardziej niska cena produkcji. Niestety uważamy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, najczęściej biżuteria z zawartością niklu. Co najważniejsze modele biżuterii platerowane pozostają wybitnie oryginalne z uwagi na stop, zwyczajnie dużo łatwiej ją wytworzyć. Zestawy W tym przypadku najczęściej składają się z dwóch części – bransoletki i naszyjnika.
Kończąc biżuteria srebrna jest precyzyjniej wykończona i nie powoduje uczuleń. Ale jest znacznie więcej warta, co więcej nie zużywa się w takim tempie jak posrebrzana. Jednakże linie biżuterii platerowanej są wymyślniejsze i w niższej cenie. Jaki gatunek pozostaje lepszy? W naszej opinii sztuczna.

Producenci dodatkow